I am _TeEwEska_ , I ? big MC ! :D and very orginal scene, I have my styl...I am not Fake and not pozer ! xD

Italské prázdniny

3. června 2008 v 19:14


Italské Prázdniny
Tenhle film vypráví o Americké studentce Lizie, která jede se školou na dvoutýdenní výlet do Říma. Liziese v Římě seznámí s Paolem, který je slavný zpěvák a prozradí jí, že je podobná Isabele, která s Paolem zpívá.
Paolo jednoho dne řekne Lizie, která za ním každý den utíká za ním z jejího hotelového pokoje, že chtějí jeho a Isabelu zažalovat a poprosí Lizie, jestli by mu nemohla pomoci a dělat, že je Isabela.
Lizie přikývne, ale později nechce věřit svým očím. Její kamarád Gordo jí přinese ukázat časopis, ve kterém je napsáno, že Isabela a Paolo budou zpívat před celým světem.
Lizie se později zeptá Paola a ten jí řekne, že Isabela zpívá na pleibek.
Liziina učitelka zjistí, že někdo utíká z hotelu, ale Lizie není potrestána, protože Gordo vezme vinu na sebe. Gorda okamžitě pošlou domů, ale na letišti Gordo potká Isabelu, která měla být podle Paola na nějakém ostrově. Gordo jí všechno poví a naštěstí dorazí včas na vystoupení. Isabela však Lizie poví pravdu a to takovou, že ona nezpívá na pleibek, ale Paolo ano a jen se chtěl Isabele pomstít, protože s ním už dále nechtěla zpívat. Isabela a Lizie se Paolovi pomstí tak, že Paolovi vypnou pleibak a místo Liziiného pleibeku zpívá Isabela. Celý svět se dozví pravdu a Lizie se zamiluje do Gorda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuucQa LuucQa | Web | 3. června 2008 v 21:09 | Reagovat

Začal SONB x)  sháněj si hlásky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama