I am _TeEwEska_ , I ? big MC ! :D and very orginal scene, I have my styl...I am not Fake and not pozer ! xD

Hubnutííí

13. května 2008 v 20:15

Triky pro snadné hubnutí!


 1. HODNĚ PIJ! Denně vypij minimálně 1,5 - 2 litry tekutin! Nejvhodnější je
  bezbublinková voda, ovocné šťávy nebo neslazené ovocné čaje. Tekutiny z těla odplaví škodlivé ltky a pomohou roztříštit tuky, díky čemuž se hubne.
 2. VŠECHNO DOBŘE ROZKOUSEJ! Základní pravidlo je: 20x rozkousej každé sousto. Je to ideální pro žaludek, dobré trávení a optimální zpracování živin.
 3. JEZ POMALU! Udělej si u stolu pohodlí a vychutnej si každé sousto. Tělo dá mozku signál, že je syté až za 20 minut. Kdo do sebe jídlo nahází, sní toho většinou zbytečně moc!
 4. MÁLO SOL! Sůl nahraď bylinkami a kořením. Sůl váže vodu a podporuje tvobu tukových polštářků.
 5. ŠETŘI TUKEM! Dávej pozor, abys používala málo másla, pryč s tučným krajem na šunce! Tuk je pro tělo také důležitý, ale tělo lépe zpracuje rostlinné tuky a oleje než klasické máslo a živočišné oleje.
 6. 1x TÝDNĚ SI DEJ RYBU! Mořské potvůrky obsahují spoustu zdravých bílkovin a taky potřebných minerállů. Pokud jsi vegetariálnka, měla bys jíst pravidelně produkty ze sóji.
 7. JEZ HODNĚ OVOCE A ZELENINY! I když jíš normálně a nedržíš se jedné z představených metod, potřebuješ tvoje tělo vitamíny, aby mělo silný obranný systém.
 8. OPATRNĚ S VAŘENÍM ZELENINY! Zeleninu stačí jen lehce povařit, jinak ti vznikne rozpatlaná zeleninová kaše, ve které dlouhodobým vařením zničíš všechny potřebné vitamíny a minerály!
 9. BACHA NA CUKR! Bílý cukr obsahuje jen kalorie a ,,prázdné" uhlohydráty, které tvému tělu nic nepřinesou. Zkus to raději se zdravějším medem nebo melasou.
 10. TAJNÉ ČÍSLO 1,5 NEBO 1! Mléko a mléčné produkty ti dodají třeba vitamín B - důležitý pro hezkou pleť a zdravé vlasy. A to vše najdeš v 1,5% mléce nebo v mléčných výrobcích s obsahem 1% tuku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

No a co ty ? Ceš taky hubmout ?

Ano, to mi neuškodí 57.1% (4)
Ne sem spokojen/a 28.6% (2)
Nechci , neim co s tim všichni maj ! 14.3% (1)

Komentáře

1 Terushee - to jemůj blog Terushee - to jemůj blog | 15. května 2008 v 16:24 | Reagovat

Hubnutíííí .... hmmm..

Ja jen že by jste to neměli brát moc vážně...

Nechci pak slyšet stížnoosti na to jakcí z vás sou ted anorektici ! xD I když pár kilo dolů neuškodí nikdy ! Tedy v mém případě ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama